Świętuj wakacje z biblioteką!

Są wakacje – jest konkurs.
Zapraszamy do zabawy.
Wszystkie informacje znajdziesz poniżej.
POWODZENIA!!!🙂

Wakacyjny konkurs „Z książką mi do twarzy”- konkurs typu sleeveface

Celem konkursu jest promocja czytelnictwa i książki w niekonwencjonalny sposób, zachęcenie dzieci, młodzieży i dorosłych do czytania oraz korzystania z zasobów biblioteki, zachęcenie do twórczej aktywności oraz upowszechnianie fotografii jako dziedziny sztuki.

Konkurs polegać będzie na wykonaniu zdjęcia dowolnym aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym, w zaaranżowanej przez siebie przestrzeni, albo na zewnątrz. Uczestnik konkursu wykorzystując okładkę wybranej książki łączy ją twórczo ze swoim wizerunkiem/całym ciałem/ częścią ciała- „ubiera się w książkę”. Można nadesłać 1 lub maksymalnie 2 zdjęcia (każde z inną okładką książki).

Wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło „sleeveface” można znaleźć przykładowe zdjęcia.

Konkurs trwać będzie przez okres wakacji (od 24 czerwca do 31 sierpnia 2024 roku). Zdjęcia należy przesłać na adres mailowy:

biblioteka@gminaradlow.pl

W tytule wiadomości proszę podać nazwę konkursu: „Z książką mi do twarzy”, imię i nazwisko przesyłającego oraz zgodę rodzica/opiekuna prawnego, jeśli w konkursie bierze udział dziecko. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 10 września 2024, a zwycięzców wyłoni komisja konkursowa. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie głównej biblioteki oraz Facebooku. Wśród nadesłanych prac rozlosujemy nagrody za I,II i III miejsce.

A nagrodami są:

III miejsce- nagrodzony otrzyma voucher na kręgle (1 godzina/1 tor) + książka

II miejsce- nagrodzony otrzyma voucher na kręgle (2 godzina/1 tor) + książka

I miejsce- nagrodzony otrzyma voucher na kręgle (3 godziny/1 tor) + książka

Vouchery wykorzystane zostaną w dowolnym, wybranym przez nagrodzonych terminie, w kręgielni MCK w Radłowie.

Nadesłane zdjęcia zaprezentujemy w pokonkursowej galerii prac  w bibliotece.